Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T2   T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Tramwaje 3
Dni powszednie
Stogi Pasanil07:25
Zimna07:27
Lessowa07:28
Kaczeńce07:30
Sucharskiego07:32
Lenartowicza07:33
Przeróbka07:34
Głęboka07:36
Brama Żuławska07:38
Akademia Muzyczna07:40
Chmielna07:41
Żabi Kruk07:42
Okopowa07:44
Brama Wyżynna07:46
Dworzec Główny07:48
Brama Oliwska07:50
Chodowieckiego07:51
Uniwersytet Medyczny07:52
Traugutta07:54
Opera Bałtycka07:56
Wyspiańskiego07:59
Reja
 
08:00
Mickiewicza– 08:02
Kościuszki– 08:04
Kolonia Uroda– 08:05
Grudziądzka– 08:06
al. Hallera– 08:08
Uczniowska– 08:09
Gdańska– 08:10
Sternicza– 08:11
Brzeźno– 08:13