Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T2   T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Tramwaje 3
Niedziele i święta
Stogi Pasanil08:43
Zimna08:45
Lessowa08:46
Kaczeńce08:48
Sucharskiego08:50
Lenartowicza08:51
Przeróbka08:52
Głęboka08:54
Brama Żuławska08:56
Akademia Muzyczna08:58
Chmielna08:59
Żabi Kruk09:00
Okopowa09:02
Brama Wyżynna09:04
Dworzec Główny09:06
Brama Oliwska09:08
Chodowieckiego09:09
Uniwersytet Medyczny09:10
Traugutta09:11
Opera Bałtycka09:13
Wyspiańskiego09:15
Reja
 
09:16
Mickiewicza– 09:18
Kościuszki– 09:20
Kolonia Uroda– 09:21
Grudziądzka– 09:22
al. Hallera– 09:24
Uczniowska– 09:25
Gdańska– 09:26
Sternicza– 09:27
Brzeźno– 09:28