Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Tramwaje 3
Soboty
Stogi Pasanil12:21
Zimna12:23
Lessowa12:24
Kaczeńce12:26
Sucharskiego12:28
Lenartowicza12:29
Przeróbka12:30
Głęboka12:32
Brama Żuławska12:34
Akademia Muzyczna12:36
Chmielna12:37
Żabi Kruk12:38
Okopowa12:40
Brama Wyżynna12:42
Dworzec Główny12:44
Brama Oliwska12:46
Chodowieckiego12:47
Uniwersytet Medyczny12:48
Traugutta12:49
Opera Bałtycka12:51
Wyspiańskiego12:54
Reja
 
12:55
Mickiewicza– 12:57
Kościuszki– 12:59
Kolonia Uroda– 13:00
Grudziądzka– 13:01
al. Hallera– 13:03
Uczniowska– 13:04
Gdańska– 13:05
Sternicza– 13:06
Brzeźno– 13:08