Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T3   T8   100   106   107   110   111   112   113   115   116   117   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   315   512   574   606   622   658   918   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Tramwaje 3
Dni powszednie
Brzeźno08:33
Mazurska08:34
Wczasy08:35
Dworska08:37
al. Hallera08:38
Grudziądzka08:40
Kolonia Uroda08:41
Kościuszki08:43
Mickiewicza08:44
Reja08:45
Wyspiańskiego08:47
Opera Bałtycka08:50
Traugutta08:52
Uniwersytet Medyczny08:53
Chodowieckiego08:54
Brama Oliwska08:55
Dworzec Główny08:57
Brama Wyżynna08:59
Okopowa
 
09:01
Żabi Kruk– 09:02
Chmielna– 09:03
Akademia Muzyczna– 09:04
Brama Żuławska– 09:06
Głęboka– 09:08
Przeróbka– 09:11
Lenartowicza– 09:12
Sucharskiego– 09:13
Kaczeńce– 09:14
Lessowa– 09:15
Zimna– 09:16
Stogi Pasanil– 09:18