Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   574   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]   
Tramwaje 2
Dni powszednie
Łostowice Świętokrzyska21:46
Płocka21:48
Przemyska21:50
Wilanowska21:51
Cebertowicza21:53
Cieszyńskiego21:54
Sikorskiego21:56
Chałubińskiego21:58
Odrzańska22:00
Pohulanka22:01
Śródmieście SKM22:03
Brama Wyżynna22:05
Dworzec Główny22:07
Brama Oliwska22:09
Chodowieckiego22:10
Uniwersytet Medyczny22:11
Traugutta22:12
Opera Bałtycka22:14
Wyspiańskiego22:16
Reja22:17
Mickiewicza22:19
Plac Komorowskiego22:21
Legionów22:22
Bajana22:23
Żwirki i Wigury22:24
Jana Pawła II22:25
Startowa22:26
Zaspa22:27
Kołobrzeska
 
22:28
Bora Komorowskiego– 22:30
Czerwony Dwór– 22:32
Piastowska– 22:33
Pomorska– 22:35
Gospody– 22:36
Pomorska - Osiedle– 22:37
Subisława– 22:39
Opacka– 22:41
Oliwa– 22:43
Obrońców Westerplatte– 22:44
Derdowskiego– 22:45
Tetmajera– 22:46
Bażyńskiego– 22:47
Uniwersytet– 22:48
Strzyża PKM– 22:50